Про продукт

Renehavis™ – це унікальний препарат, який  не має аналогів на фармацевтичному ринку України та у світі. Інноваційну формулу було розроблено та запатентовано канадськими вченими більше 7 років тому.

Renehavis вироблено у Швейцарії, згідно стандартів Належної Виробничої Практики (GMP) та стандартів ISO 13485:2003. Продукт сертифікований та рекомендований до використання у Європейському Союзі.  

Продукт представляє переднаповнений шприц з двома камерами:

  • камера 1 містить Гіалуронову кислоту Низької Молекулярної Маси (НММ), 1.0 х 106 Дальтон – 0.7 мл, 2.2% концентрації
  • камера 2 містить Гіалуронову кислоту Високої Молекулярної Маси (ВММ), 2.0 х 106 Дальтон – 0.7 мл, 1.0% концентрації

Механізм дії компонентів препарату спрямований:                                      

  • концентрат Гіалуронової кислоти НММ: стимулює хондроцити та ?-синовіоцити продукувати  ендогенну  Гіалуронову кислоту без навантаження уражених частин суглобу
  • розчин Гіалуронової кислоти ВММ: заміщує недостатність компоненту у суглобі, так як майже повністю повторює склад синовіальної рідини здорового суглоба

Кожний з компонентів впливає на роботу суглоба та його складових частин, допомагаючи досягти одночасно терапевтичного та профілактичного ефектів. Таким чином, препарат допомагає підтримувати та компенсувати деякі з найважливіших функцій суглоба – амортизація, лубрикація (змащення хрящових поверхонь), продукція власної Гіалуронової кислоти.

Видимий терапевтичний ефект з’являється вже після першої ін’єкції. Закріплення результату потребує однієї повторної ін’єкції через 7 днів, що зменшує терапевтичний курс до 2 ін’єкцій на рік.

Патент на розробку цього унікального складу належить доктору Роберту Патрелла, професору університета Західного Онтаріо (Канада). У 2007 році  були опубліковані результати успішних клінічних досліджень, у лютому 2011 року опублікований  експертний звіт професора про результати використання продукту у практиці.

Таким чином, слід виділити, що RenehaVis:

  • нормалізує склад і фізіологічні властивості синовіальної рідини
  • стимулює синовіальну мембрану до синтезу ендогенної  Гіалуронової кислоти
  • швидко і надовго відновлює нормальну роботу суглоба